Sport 1 Tetor 2019, 15:52

Sherri me Salah, Mane: Dua të shënoj më shumë…

Shkruar nga Pamfleti
Sherri me Salah, Mane: Dua të shënoj më shumë…

Sulmuesi i Liverpool-it, Sadio Mane, ka komentuar për herë të parë përplasjen që pati me Mo Salah. Afrikani ishte pjesë e një konferencë për shtyp para ndeshjes kundër Salzburgut në Champions League dhe sqaroi situatën e ndodhur me egjiptianin.

“Janë gjëra që ndodhin në futboll. Isha pak i acaruar, por janë gjëra që ndodhin. Mund të shohësh futbollistët e City-t me 7 apo 8 gola. Për skudrën është e rëndësishme që ne të shënojmë sa më shumë. Ai nuk më pa dhe unë i acaruar, por jemi shokë shumë të mirë”, – tha Mane.

Sport Mo Salah Sadio Mane