Aktualitet28 Qershor 2018, 20:02

Shikoni si i shijon Marina Vjollca pushimet verore, me dekolte të hapur dhe më e ‘zjarrtë’ se kurrë

Shkruar nga Pamfleti

Shikoni si i shijon Marina Vjollca pushimet verore me dekolte të hapur dhe më e 'zjarrtë' se kurrë

Marina Vjollca është padyshim një ndër femrat më të pëlqyera nga publiku dhe ndër më të komentuarat në showbizin shqiptar.

Moderatorja ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në Instagram dhe çdo postim i saji nuk kalon pa marrë qindra komente nga fansat.

 


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

 

Disa minuta më parë, Marina ka publikuar një profil një foto ku shfaqet në një lokal buzë detit, teksa po shijon kafenë e mëngjesit.

 

 

 

Siç e shohim, ajo është larguar nga Tirana për disa ditë pushimi dhe ka pozuar me dekoltenë e hapur që i ekspozon gjoksin, duke u dukur super seksi dhe në formë, teksa shijon pushimet.

Uncategorized