Bota20 Tetor 2018, 17:07

Shokuese, nxënësi i vë armën në kokë mësueses: Më hiq mungesën ose të vrava (Video)

Shkruar nga Pamfleti
Shokuese, nxënësi i vë armën në kokë

Shokuese, nxënësi i vë armën në kokë mësueses: Më hiq mungesën ose të vrava (Video)

Një video ku tregon një nxënës, që i drejton mësueses pistoletën në kokë është duke bërë xhiron e botës.Mësohet se videoja shokuese është filmuar në shkollën e mesme Edéard-Branly të Créteil në Francë.

Nxënësi i kërkon fillimisht mësueses t’i vërë mungesë dhe më pas ta korrigjojë, gjithashtu më pas ai i kërkon ta korrigjojë edhe në regjistrin elektronik.

Media franceze shkruajnë se nxënësi, që i ka drejtuar pistoletën në kokë mësueses është arrestuar, si policia po përpiqet të identifikojë shokun që filmoi skenën.

Bota