Kronike23 Prill 2022, 07:10

Shpërthim tritoli pranë një biznesi në Durrës

Shkruar nga Pamfleti
Shpërthim tritoli pranë një biznesi në Durrës

Një tritol është vënë këtë mbrëmje në derën e një dyqani në Durrës.Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:20, në fshatin Katund i Ri.

Nga shpërthimi është dëmtuar qepeni i dyqanit në pronësi të 54-vjeçarit H. G.

Ende nuk dihen arsyet e kësaj ngjarjeje dhe as autorët. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Kronike