Sport24 Mars 2018, 17:18

Shpëtim Gjika replikon me ish-tranjerin e flamurtarit: Pagova 5 mijë euro për djalin..

Shkruar nga Pamfleti

Shpëtim Gjika replikon me ish-tranjerin e flamurtarit: Pagove 5 mijë euro për djalin..

Ish-kryetari i Bashkisë Vlorë dhe njëkohësisht ish-presidenti i Flamurtarit vazhdon të jetë aktiv edhe sot në çështjet e ekipit vlonjat.

Edmond Liçaj, ish-trajneri i Flamurtarit u shpreh se ish-presidenti Gjika ndërhynte në punët e ekipit në kohën kur Liçaj ishte trajner.

Ndërkohë, Shpëtim Gjika ka replikuar ashpër ndaj deklaratës së tij, përmes një postimi në profilin e tij në “Facebook”. Ja postimi i Gjikës:

wewwe


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Sport Shpëtim Gjika replikon me ish-tranjerin e flamurtarit: Pagove 5 mijë euro për djalin..