Showbiz 9 Maj 2019, 15:58

Si ju duket “Porche”? Trendit të makinave të luksit i bashkohet një tjetër këngëtar

Shkruar nga Pamfleti

Si ju duket "Porche"? Trendit të makinave të luksit i bashkohet një tjetër këngëtar

Kohët  e fundit është kthyer në tremb ekspozimi i makinave luksoze në rrjetet sociale.

Njerëzit e famshëm janë ata të cilët mundohen të duken sa më të pasur me anë të mjeteve që drejtojnë. Noizy, Tayna, Luana Vjollca, Getoar Selimi, Fero janë vetëm disa prej vipave të cilat tregojnë automjetet e tyre të cilat variojnë nga 60 mijë euro e lart. Makinat e luksit shpesh vënë në pikëpyetje burimet e të ardhurave pasi ata zotërojnë jo vetëm një, por shumë të tilla.

Së fundmi, këngëtari i njohur nga Kosova, Albatrit Muçiçi duket se nuk i ka rezistuar dot tundimit për të treguar mjetin e tij të tipit  foristrade. Makina i përket markës “Porche” dhe është një makinë luksi.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Showbiz Albatrit Muçiçi Makina porche