Aktualitet31 Maj 2018, 12:46

Si kurrë më parë ! Maxhoranca “ngujon” në Kuvend opozitën, Doshi-Ahmetaj “sy më sy” (Fotot)

Shkruar nga Pamfleti
Si kurrë më parë ! Maxhoranca “ngujon” në Kuvend

Si kurrë më parë maxhoranca ka braktisur sallën e Kuvendit dhe ka lënë të vetme opozitën në sallë. Shkak është bërë mosrespektimi i kohëzgjatjes së fjalimeve dhe bllokimi i foltores së Kuvendit.

Ish-kryeministri Berisha dhe deputetët e opozitës me radhë kanë mbajtur fjalime ndërkohë që salla e Kuvendit është bosh për shkak se kryeparlamentari ka ndërprerë seancën.

Fjalimet e tyre janë dhënë “Live” në Facebook”.

Ndërkohë deputetët e maxhorancës kanë brakrisur sallën , por nga fotot e LSA vihet re një komunikim kritik mes Tom Doshit dhe ministrit “Tigër”, Arben Ahmetaj. 

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”13″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Aktualitet