Bota11 Tetor 2018, 16:36

“Si në 11 shtator”, avioni ushtarak fluturon mes gradaçelave në Australi (Video)

Shkruar nga Pamfleti
“Si në 11 shtator”, avioni ushtarak fluturon mes

“Si në 11 shtator”, avioni ushtarak fluturon mes gradaçelave në Australi (Video)

Një aeroplan i Forcave Ajrore Australiane ka fluturuar midis ndërtesave të larta duke shkaktuar panik te qytetarët në Australi.

Bëhet fjalë për avionin Boeing C-17, që shërben për transportin e mjeteve dhe trupave ushtarake.

Bota