Aktualitet13 Mars 2022, 11:40

“S’ka koncesion me pasurinë tonë”, ja disa prej pankartave në protestën para Kryeministrisë (FOTO)

Shkruar nga Pamfleti

Me qindra qytetarë kanë zbritur sërish në shesh kundër rritjes së çmimeve. Momentalisht protesta po mbahet para Kryeministrisë, ku janë duke folur qytetarë dhe aktivistë.

Ndërkohë qytetarët si gjithmonë kanë shkuar me pankarta në duar. Më poshtë janë disa prej pankartave më pikante.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Aktualitet #Pankarta #Protesta