Sport 3 Tetor 2018, 21:24

Skënderbeu-Kukësi, drejtësia ndahet nga gjyqtarë të urryer

Shkruar nga Pamfleti

FIFA është cmendur, vë një arbitër argjentinas për të gjykuar finalen e madhe Francë-Kroaci

Federata Shqiptare e Futbollit ka përcaktuar gjyqtarët për ndeshjen ndërmjet Skënderbeut dhe Kukësit. Ndeshja më e rëndësishme e Superiores që do të luhet nesër prej orës 19:45, në stadiumin “Skënderbeu”.

FSHF ka përcaktuar disa gjyqtarë mjaft të kontestuar si Kridens Meta kryesor, Enea Jorgji gjyqtar linje dhe anësor Denis Rexha. Nëse Starova do të fliste për ta do të tregonte për kamikazë.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Sport gjyqtar Kukësi Skënderbeu