Sport14 Qershor 2022, 21:39

Sokol Cikalleshi shënon golin e jetës, sulmuesi kuqezi bëhet baba për herë të dytë (Foto)

Shkruar nga Pamfleti
Sokol Cikalleshi shënon golin e jetës, sulmuesi kuqezi bëhet baba

Sokol Cikalleshi shënon golin e jetës, sulmuesi kuqezi bëhet baba për herë të dytë (Foto)

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi, është bërë sërish baba. 

 Lajmin e ka bërë me dije vetë sulmuesi, i cili me anë të një postimi në rrjetet sociale, njofton ardhjen në jetë të djalit të tij, Lion. 

“Mirë se erdhe djali im Lion. Qofsh i shëndetshëm dhe i hairit”, ishin fjalët e përdorura nga Cikalleshi për t’i uruar mirëseardhjen djalit të tij. 

Sa i takon anës profesionale, Cikalleshi vazhdon të jetë pjesë e rëndësishme e kombëtares shqiptare dhe aktivizohet në Turqi me skuadrën e Koniasporit. 

A post shared by Sokol Cikalleshi (@sokolcikalleshi)

Sport Sokol Cikalleshi sulmuesi i kombëtares shqiptare