Argjentina Ramosaj vjen me poza të nxehta nga pushimet - Showbiz
Showbiz 4 Shtator 2018, 12:45

Argjentina Ramosaj vjen me poza të nxehta nga pushimet

Shkruar nga Pamfleti

Argjentina Ramosaj është një nga zërat më të bukur të tregut ndërkombëtar. Këngëtarja ka organizuar një festë të vogël me rastin e përvjetorit të tretë të lindjes së djalit, Noahs. Por, bukuroshja pas angazhimeve të shumta në koncerte dhe projekte të reja, ka zgjedhur të shijoj rrezet e diellit.

Ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në ‘Instagram’, teksa shihet në krah të bashkëshortit dhe të birit. Argjentina në disa prej imazheve shfaqet tejet seksi e veshur në sytjene të zeza dhe një fustan të shkurtër ngjyrë kafe dhe mban në duar një kapele.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

 

Theksojmë se dy muaj më parë biondina solli projektin “Sekreti”, të cilën e solli në bashkëpunim me DJ Geek. Ramosaj është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë muajve në vijim. 

Showbiz