“Këta politikanë shqiptarë më kanë ofruar lekë për një natë”, Kallashi u nxjerr bojën - Showbiz
Showbiz21 Tetor 2018, 08:25

“Këta politikanë shqiptarë më kanë ofruar lekë për një natë”, Kallashi u nxjerr bojën

Shkruar nga Pamfleti

“Këta politikanë shqiptarë më kanë ofruar lekë për një natë”, Kallashi u nxjerr bojën

Kallashi e shumë komentuar në showbiz për fotot provokuese apo videot ku bën twerk, ishte e ftuar mbrëmë në “Prive”. Në intervistën me 10 gjëra që nuk i dinim për të, Kallashi zbuloi se politikanë dhe këngëtarë i kanë ofruar shumë para që të lidhej me ta ose të kalonte një natë.

Krejt këta politikanë dhe këngëtarë të showbizit, edhe familjarë më kanë bërë shumë, shumë, shumë oferta të mira që të kisha një lidhje me ta, të shkoja një natë. Por unë nuk i kam pranuar. Se unë punoja dhe punoj me një klub nate s’do të thotë që unë e jap trupin me para ose të shkoj një natë me të”, u shpreh Kallashi.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

 

 

Showbiz