Strategjia e radhës për Luiz Ejllin: Valbona sot do të të fus në sherr me banorët - Showbiz
Showbiz 1 Shkurt 2023, 13:15

Strategjia e radhës për Luiz Ejllin: Valbona sot do të të fus në sherr me banorët

Shkruar nga Pamfleti
Strategjia e radhës për Luiz Ejllin: Valbona sot do të të

Strategjia e radhës për Luiz Ejllin: Valbona sot do të të fus në sherr me banorët

Mëngjesin e sotëm Luiz Ejlli e ka nisur ditën me ide të qarta pasi ka vendosur që të fusë në sherr Valbona Memën me një banor.

Teksa po bisedonte jashtë në oborr me këngëtaren e dashur për publikun, Luizi i thotë se ‘do e fusë në sherr dhe do të kënaqet’. Valbona nuk e pati aspak problem, por pati një kërkesë që vetëm me Tean mos ta ngatërronte.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Sot do të të fus në sherr, do të kënaqem

Valbona: Me Tean jo, të lutem. Ajo është fëmijë shumë

Luizi: Jo me Tean jo

Valbona: Thashë, se është fëmijë shumë

Luizi: Do të fus me banorët. Do të thonë filloi kjo, i hyri vetja në qejf, po na jep urdhra

Valbona: E zeza. Dola të shtunën

Luizi: Pse?

Valbona: Ja do dal nëse e bën ti atë

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Reality Show #sherr me banoret luiz ejlli Valbona mema