Donte ta surprizonte të fejuarit me një foto ekskluzive…Por ai i jep fund menjëherë fejesës kur e shikoi më mirë foton - Showbiz
Showbiz 7 Qershor 2018, 21:04

Donte ta surprizonte të fejuarit me një foto ekskluzive…Por ai i jep fund menjëherë fejesës kur e shikoi më mirë foton

Shkruar nga Pamfleti
Donte ta surprizonte të fejuarit me një foto ekskluzive…Por ai

Le të flasim për një foto të thjeshtë që ka shkatërruar një marrëdhënie …që mesa duket ishte e bazuar në mashtrime dhe tradhti.

Shumë çifte mbajnë zjarrin e marrëdhënies së tyre të gjallë duke kryer ritualë të ndryshëm. Ne nuk mund të gjykojmë askënd, sepse ajo që ndodh midis çarçafëve mes dy njerëzve, është vetëm një çështje shije.

Ka çifte që, për të zgjidhur problemin e distancës, kanë takime virtuale … të tjerë që shkëmbejnë fotografi intime.

Çifti protagonist i tregimit tonë donte, për shembull, për të mbajtur gjallë zjarrin e marrëdhënieve të tyre me foto të nxehta.

Vajza ishte nisur për një javë në një udhëtim, duke lënë në shtëpi të fejuarin.

Ajo donte, megjithatë, ta befasonte para se të kthehej, duke i thënë atij se kishte blerë diçka të vogël për të. Ajo po i referohej një veshje intime, të cilën ajo donte ta vishte për të kur të kthehej.

Dhe, për t’i dhënë atij një shije, ajo bëri një foto dhe e dërgoi atë me whatsapp.

Por kur ka bërë fotografinë nuk ka vërejtur një detaj të vogël që nuk i ka shpëtuar të fejuarit të saj. Në fakt, pasi e pa foton, djali e la vajzën në vend, duke e prishur fejesen. Por çfare ishte ajo që kishte shkaktuar xhelozinë e tij? Epo, nëse shikoni me kujdes, poshtë ka një palë këpucë për burra.
Me sa duket vajza kishte gjetur një mënyrë për të kaluar kohën dhe të argëtohej para se të shkonte në shtëpi.

Dhe kjo foto i ka kushtuar martesën e saj.

Dhe, ndoshta, ishte më mirë që shkoi në këtë mënyrë … për të dy!

Me sa duket qartë ata nuk ishin gati të martoheshin.

Lifestyle