Showbiz16 Tetor 2018, 09:24

‘Tallje barbare’, moderatorja e njohur i përgjigjet ashpër Edi Ramës: Turp! Kryeministri iu tregon gishtin e mesi

Shkruar nga Pamfleti

'Tallje barbare', moderatorja e njohur i përgjigjet ashpër Edi Ramës: Turp! Kryeministri iu tregon gishtin e mesit qytetarëve

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama përmes rrjetit social “Twitter” shprehu vendosmërinë për mbylljen e pikave të basteve deri në Janarë, teksa në postimin e tij përdori edhe disa “emoji”. Njëri prej tyre ishte jo edhe aq i përshtatshëm, pasi tregonte gishtin e mesit.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Pas këtij postimi ka patur shumë reagime në rrjetet sociale, ku mes tyre është edhe moderatorja e njohur e Tring dhe Vizion Plus, Eva Murati. Murati teksa poston statusin e Edi Ramës me mbishkrimin “Tallje barbare:”, shkruan se kryeministri duhet të jetë një shembull, e jo një faqe humori që përdor këto simbole.

Image result for eva murati

Image result for edi rama

Showbiz Edi Rama eva murati