Aktualitet18 Mars 2019, 22:38

Të shtëna me armë prane stadiumit “Dinamo”, humb jetën një i ri (Emri)

Shkruar nga Pamfleti
Të shtëna me armë prane stadiumit “Dinamo”, humb

Të shtëna me armë prane stadiumit “Dinamo”

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash pranë stadiumit ‘Dinamo’. Burime për ‘BalkanWeb’ bëjnë me dije se janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri. Mendohet se viktima është një i ri, identiteti i të cilit ende nuk bëhet me dije.

Mendohet se viktima është Jurgen Kurti.

Ndërkohë ambulanca dhe forca të shumta policie  kanë mbërritur në vendin e ngjarjes. .. vijon

Aktualitet Të shtëna me armë prane stadiumit “Dinamo”