Showbiz 7 Qershor 2019, 05:10

Temperatura për plazh! Ja parashikimi i motit për ditën e sotme

Shkruar nga Pamfleti

Plane për plazh sot? Mësoni më parë parashikimin e motit

RESHJET

Sot (e premte dt.07) nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

Ekziston mundësia (ndonëse shumë e vogël) që në zona shumë të kufizuara të ketë ndonjë reshje në formë shtrëngate me rrufe dhe breshër, më e mundshme në zonat malore dhe ato pranë tyre në Veri-Lindje sot pasdite.

TEMPERATURAT

Sot (e premte dt.07) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 18 / 27 °C

në vendet e ulëta: 16 / 30 °C

në vendet malore: 12 / 26 °C

ERA

Sot (e premte dt.07) era do të fryjë e lehtë, por deri mesatare në bregdet dhe në terrenet malore.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Lifestyle moti sot