Showbiz16 Shtator 2022, 10:23

Tenton të filmojë 28 vjeçaren në tualetin publik, adoleshenti rastis në ‘ustalleshë’ të arteve marciale

Shkruar nga Pamfleti

Një burrë tajlandez tentoi të filmonte fshehurazi një grua në një banjë publike, po ai u ndoq menjëherë dhe u rrah nga viktima, e cila kishte një rrip të zi në Taekwondo.

Të dielën, 17-vjeçari dyshohet se hyri në banjën e grave në një restorant të vendosur në rrethin Chachoengsao, Tajlandë, dhe u përpoq të filmonte një grua.

Gruaja 28-vjeçare, e cila thuhet se punon në restorant, vuri re telefonin që po filmonte dhe e ndoqi menjëherë të riun jashtë.

Në videon e kamerave të sigurisë, 17-vjeçari tenton të ikë me motorin e tij, por gruaja e kap atë dhe fillon ta rrahë.

Edhe pse djaloshi i ri e rrëzon gruan në një moment, ajo menjëherë bën një rrotullim prapa dhe ngrihet në këmbë.

Pasi e qëllon me grushte, gruaja vrapon përsëri në restorant ndërsa punonjësit e tjerë mblidhen në pjesën e përparme. Më pas ajo i rrëmben telefonin dhe ua tregon provat kolegëve të saj, pak para se të fshinte videon.

Gruaja tha për mediat se ishte e tërbuar nga ajo që i riu po përpiqej të bënte dhe përdori aftësitë e saj në artet marciale për ta dhunuar.

28-vjeçarja pohoi se ka fituar disa medalje të arta në Taekwondo dhe filloi të mësonte që në moshën 7-vjeçare këtë sport.


smile

Lifestyle #filmime #tualet publik #ustalleshe Itali moti i keq