Aktualitet25 Shtator 2018, 21:06

Tetovë | Viti 1952 | SHKA”Xheladin Zeqiri” kishte 320 anëtarë!

Shkruar nga Pamfleti

 

Nuk kalon javë që në Tetovë mos të kishte një javë kulturore.Shfaqet jepeshin në kinoteatër dhe në teatrin popullor të qytetit!


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

 

Uncategorized