Aktualitet17 Janar 2019, 08:19

Thyhet me mjete të forta një bankomat në Vorë, nuk dihet shuma që grabitën autorët

Shkruar nga Pamfleti
Thyhet me mjete të forta një bankomat në Vorë, nuk dihet

Thyhet me mjete të forta një bankomat,, nuk dihet shuma që grabitën autorët

Në orët e par të mëngjesit është grabitur një bankomat në Vorë. Vorë. Persona të paidentifikuar kanë thyer me sende të forta duke e shkatërruar plotësisht dhe më pas kanë grabitur paratë që ndodheshin në një bankomat.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

Policia dyshon se grabitja është kryer nga i njëjti grup që tentoi të grabiste një bankomat në Kamëz pak ditë më parë.

Aktualitet