Showbiz 9 Janar 2019, 09:48

Tradhti e rrallë, burri lë gruan për vjehrrin

Shkruar nga Pamfleti
Tradhti e rrallë, burri lë gruan për vjehrrin

Kemi dëgjuar histori të shumta tradhtie ku burri tradhton gruan dhe anasjelltas por si kjo ende jo. Pas 4 vitesh martesë Alexandra Bittencour zbuloi se bashkëshorti i saj e tradhtonte.

Të gjithë do të mendoni se shkak ka qenë një femër tjetër por jo. Personi me të cilin Henry Edward kishte tradhtuar Alexandrën ishte babai i saj, pra vjehrri.

Gruaja angleze një ditë u kthye në shtëpi më herët nga puna dhe gjeti burrin me babain e saj, të shtrirë në shtrat.

Pasi i gjuajti me çfarë gjente përpara të dy burrat, ajo hodhi jashtë rrobat e bashkëshortit dhe i denoncoi në polici. Aty, burri i gruas fatkeqe pranoi se me vjehrrin kishte pasur intimitet që përpara se të martohej.

Lifestyle burre Grua