Aktualitet 1 Qershor 2018, 11:54

Trafikonin drogë familjarisht, policia greke arreston dy çifte shqiptarësh. Çfarë iu gjet në banesë

Shkruar nga Pamfleti
Trafikonin drogë familjarisht, policia greke arreston dy çifte

Trafikonin drogë familjarisht, policia greke arreston dy çifte shqiptarësh. Çfarë iu gjet në banesë

Policia greke ka bërë të mundur shkatërrimin e një grupi të trafikut të drogës. Në pranga kanë rënë dy vëllezër shqiptarë si dhe bashkëshortet e tyre.

Atyre u janë gjetur nga kontrollet e ushtruara në banesat e tyre 54 pako me 50 kg e 297 gramë marjuanë, 9 gr kokainë, peshore elektronike dhe 9700 euro.

Ndërkohë që policia po vijon hetimet.

 

 

Aktualitet drogë policia greke