Bota11 Tetor 2018, 15:17

Tragjike, nxënësi 6-vjeçar humb jetën në orën e mësimit

Shkruar nga Pamfleti
Tragjike, nxënësi 6-vjeçar humb jetën në orën e

Një nxënës i klasës së parë është gjetur pa shenja jete në shkollën fillore “Zenel Hajdini” në Preshevë.

6-vjeçari J.F ka ndërruar jetë gjatë orarit mësimor ndërsa vdekja e tij ende është misterioze.

Trupi i pajetë është vërejtur nga nxënës të tjerë, ndërsa nuk ka ende informacione për identitetin e tij dhe shkaqet e vdekjes.

 

Rajoni nxenes Preshevë