Kronike 4 Tetor 2018, 23:42

Tronditet ish-Blloku, 1 i vdekur dhe 3 të plagosur, atentati që terrorizoi Tiranën (Emrat)

Shkruar nga Pamfleti

Tronditet ish-Blloku, 1 i vdekur dhe 3 të plagosur, atentati që terrorizoi Tiranën (Emrat)


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI
Redi Popesku (në foto), pronar i lokalit ku ndodhi atentati me një të vdekur në Tiranë, mësohet se ka marrë lëndime të lehta.

Ndërkaq, dy persona të tjerë kanë marrë lëndime më të rënda. Një prej tyre është Ervis Martinajt, i cili dyshohet se ishte dhe objektivi i atentatit. Identiteti i personit tjetër është shtetasi Laert Hasa. Ky u fundit ndodhet në gjendje kritike, sipas burimeve spitalore.

I vrarë ka mbetur shtetasi Rigers Gaxha.

redi-popesku-Panorama3redi-popesku-Panoramaredi-popesku-Panorama2redi-popesku-Panorama1

Kronike 1 i vdekur dhe 3 të plagosur atentati që terrorizoi Tiranën (Emrat) Tronditet ish-Blloku