Sport16 Shkurt 2019, 19:22

Tronditet Kukësi, Gjici merr vendimin për Cungun

Shkruar nga Pamfleti
Tronditet Kukësi, Gjici merr vendimin për Cungun

Cungu i pakuptueshëm: Ndaj Torpedos mund edhe… të sulmojmë

Humbja përballë Teutës ishte e dyta radhazi për Kukësin, që tashmë ka shkëputur kontaktin me kryesuesit e Partizanit.

Këto rezultatet kanë tronditur jo pak pankinën e trajnerit Armando Cungu. Tekniku është larguar nga drejtimi i verilindorëve. 

Ramadan Ndreu do të jetë trajneri që mund të pasojë Cungun në krye të skuadrës së Kukësit.

Presidenti Gjici pati deklaruar disa herë që stafi nuk ka më justifikime pas përforcimeve në janar dhe këto dy humbje kanë sjellë dhe shkarkimin e trajnerit Cungu.

 

Sport Kukësi