Showbiz27 Dhjetor 2018, 08:36

U tha se është në një lidhje dashurie me reperin e njohur, reagon ashpër Evi Reçi

Shkruar nga Pamfleti

Gjatë ditës së djeshme është përfolur shumë për një lidhje dashurie mes këngëtares Evi Reçi dhe reperit nga Kosova Mc Kresha. Sipas disa portaleve thuhej se dyshja ishin në një marrëdhënie përreth dy vjetësh.

Por gjithçka ka qenë një thashethem pasi ka qenë vetë Evi e cila ka reaguar tepër e indinjuar rreth këtij lajmi.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

“Është absurde nga ajo çfarë aludohet në shtyp. Normalisht që nuk jam në lidhje, është komplet sajesë.  Ne jemi vetëm kolegë, miq, e respektojmë njëri-tjetrin dhe kaq”, ka thënë Evi Reçi.

Ndërkohë këngëtarja ka bërë një pauzë të gjatë në muzikë dhe është drejtuese e një programi radio.

Showbiz evi reçi reper