Showbiz 2 Shkurt 2023, 13:24

‘Unë do jem dashnorja’, Tea shkon në ‘dasmën’ e Luizit dhe Kiarës e veshur si për funeral

Shkruar nga Pamfleti
‘Unë do jem dashnorja’, Tea shkon në

‘Unë do jem dashnorja’, Tea shkon në ‘dasmën’ e Luizit dhe Kiarës e veshur si për funeral

Në telenovelat indiane, siç e cilësoi Tea marrëdhënien dhe situatën mes saj, Luizit dhe Kiarës, ka gjithmonë një personazh negativ. Dhe me sa duket vetë Tea ka zgjedhur ta marrë këtë rol në “telenovelën” e saj.

Në “dasmën” e Luizit dhe Kiarës, Tea u caktua të ishte motra e Kiarës, por roli nuk i ka pëlqyer edhe aq shumë ish-konkurrentes së “Për’puthen”.

Para dasmës, teksa fliste me Nitën dhe Diolën në dhomën e gjumit, ajo u tregoi vajzave planin e saj për të shkuar në dasmë si dashnorja.

“Sapo më lindi një ide e keqe. Super skenë. Kemi dasmë sot apo jo? Të bëhem unë dashnorja. Duan lojë, të bëj lojë edhe unë”, deklaroi Tea.

Pasi ishte përgatitur për dasmën dhe kishte përfunduar me ‘look-un’ e saj, Tea ia tha hapur Deas se veshja e saj nuk ishte për dasmë.

Tea u vesh e gjitha me të zeza dhe në kokë mbante një kapele me rrjetë. Në nisje të ceremonisë ajo mbajti edhe një palë syze të zeza.

“Unë jam veshur për funeral jo për dasmë meqë ra fjala, ai ishte qëllimi i gjithë kësaj gjësë. Si angleze tamam”- tha Tea, e cila u distancua nga “dasmorët” duke i vëzhguar nga larg.

Edhe banorët e vunë re pamjen e Teas, ku Efi kishte një koment: Tea kishte ardhur si të ishte duke shkuar në “larg o Zot”

“Tea është veshur sikur është në funeral”– tha Dea Mishel.

Reality Show #Tea dashnorja #veshja per funeral