Showbiz27 Qershor 2018, 19:11

Valbona Selimllari bën sherr në mes të lokalit, dalin pamjet e kësaj ngjarjeje

Shkruar nga Pamfleti
Valbona Selimllari bën sherr në mes të lokalit, dalin pamjet e

Valbona Selimllari bën sherr në mes të lokalit, dalin pamjet e kësaj ngjarjeje

Dje në media u komentua gjatë deklarata e reperit të njohur Trim Jetullahut, i cili në një intervistë për ‘Mirage’ zbuloi diçka më shumë për shoqërinë e tij të veçantë me Valbona Selimllarin. Ai u shpreh se e do shumë atë dhe sa herë që takohen ajo e bën të ndihet më mirë.

“Valbona është shpirt shumë i pastër edhe një njëri shumë pozitiv, sado që ndihem keq kur takohem me Valbonën të jep këshilla, të jep pozitivistet energji. E kam shumë mikesh, e dua shumë, shumë, shumë”, tregoi Trimi.

Ama së fundmi ata janë kapur duke pirë kafe në një lokal. Në disa foto të siguruara nga ‘Story.al’ Valbona dhe Trimi shihen duke u zënë me njëri-tjetrin. Ata kanë debatuar për faturat e kafes dhe meqë nuk kanë rënë dakord, secili ka paguar të vetat.

 

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”102″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Showbiz