Showbiz15 Janar 2023, 14:37

Vazhdon debati, Kejvina shpërthen në ofendime ndaj Luizit: Duhet t'i kërkosh falje babait tim!

Shkruar nga Pamfleti
Vazhdon debati, Kejvina shpërthen në ofendime ndaj Luizit: Duhet

Debati ka degjeneruar në sharje dhe ofendime mes Luizit dhe Kejvinës mbrëmjen e djeshme në Big Brother. Kejvinës nuk i ka kaluar inati as ditën e sotme. Duke folur me lot në sy, Kejvina u shpreh se Luizi duhet t’i kërkoi falje familjes së saj dhe më në veçanti babait, për komentet jo etike ndaj saj.

“Nuk e mendoja kurrë që pas syve jeshil dhe asaj buzëqeshje, fshihet një njeri me errësirë’, tha Kejvina për Luizin, në një bisedë me Armaldon në kuzhinë.

Armaldo u mundua ta qetësojë disi Kejvinën, duke i thënë se ka hyrë në zemrat e të gjithë shqiptarëve me sinqeritetin e treguar, dhe për mënyrën e drejtë të të folurit.

Pjesë nga debati:

Kristi: Njerëz pa pikë personalitet!

Kejvina: Kjo është normale, ja ta tregojë Luizit!

Luiz: Ajo më tha që vetëm kostumin ke të bukur.

Kejvina: Ky është limiti, shembulli më i keq i njeriut në shtëpi, nëse kjo situatë tejkalohet, unë largohem direkt nga emisioni. Si thotë ky qepe

Tea: Unë nuk e di si e mban publiku këtu!

Arbana: Ju lutem, se jeni shembull, jini të sjellshëm. Kejvina e kuptoj që ai të ofendoi, por s’mund të përgjigjesh kështu me ofendime!

Kejvina: Unë i kam dalë përballë fytyrave si Luizi, nuk e toleroj këto!

Showbiz BBV