Aktualitet17 Maj 2018, 13:33

Vdekja e 27-vjecarit/ Dyshime për vrasje nga policia, prokuroria zbarkon komisariatin e Korcës

Shkruar nga Pamfleti

Nisin hetimet për vdekjen e 27-vjecarit në komisariatin e Korcës

Nisin hetimet për vdekjen e 27 – vjecarit në komisariatin e Korcës. Prokuroria sekuestron kamerat e dhomave të komisariatit. Ata kanë mbledhur provat e pamjeve të ambienteve ku ndodhi dhe ngjarja e djeshme.

Prokuroria po pyet policët të cilët ishin në detyrë dje në mbrëmje në lidhje me ngjarjen e ndodhur. Ekspertiza mjeko – ligjore do të kryhet nga dy ekpertë.

Konfirmohet që do të jetë i pranishëm në ekspertizë një ekspert i pavarur dhe një tjetër i Mjekësisë Ligjore.

codramol
smile

Aktualitet