Sport17 Qershor 2018, 17:39

Video: Çmenduri në Rusi, Meksika në avantazh. Nuk është ëndërr, çfarë goli!

Shkruar nga Pamfleti
Video: Çmenduri në Rusi, Meksika në avantazh. Nuk

E pabesueshme, por e vërtetë… Skuadra e Meksikës ka shënuar gol në minutën e 35-të me anë të sulmuesit Luzano. Një aksion i thyer i gjermanëve bën që  meksikanët të ndërtojnë një superkundërsulm.

Mbrotja e Gjermanisë fut ujë dhe Chicharito pason mjaft mirë për shokun e tij të skuadrës. Luzano gjuan dhe mposht me lehtësi Neuer.

 

Çfarë goli! 

 

 

 

Sport Gjermania Gol Meksika