Sport10 Korrik 2018, 21:11

Video: Franca godët e para, kush e priste që të shënonte Umtiti!

Shkruar nga Pamfleti
Video: Franca godët e para, kush e priste që të shënonte

E kur ka shumë yje në fushë që mund të shënojnë, goli vjen nga qendra e mbrojtjes. Franca ka ndëshkuar Belgjikën vetëm 5 minuta pas startit të pjesës së dytë dhe golin e ka shënuar Umtiti.

Mbojtësi i Barcelonës po çon “Gjelat” francezë në finale deri më tani…

 Francë – Belgjikë    1-0 (Umtiti 51’)

Sport Belgium francë World Cup