Sport17 Nëntor 2018, 21:37

Video: Gjyqtari masakron Shqipërinë, e pësojmë nga një penallti skandaloze!

Shkruar nga Pamfleti
Video: Gjyqtari masakron Shqipërinë, e pësojmë nga një

Skocia shënon dhe golin e dytë me penallti në minutën e 45’+1′. Fletcher ka kthyer në gol një penallti të akorduar në mënyrë skandaloze nga gjyqtari i ndeshjes. Goditje dënimi, Manaj prek me dorë topin nga një faull dhe gjyqtari Vladislav Bezborodov akordon 11-metërsh. Rusi bën kërdinë dhe ndëshkon kombëtaren tonë! Pjesa e parë mbyllet 0-2.  

Asnjë gjuajtje në portë dhe një paraqitje shumë skandaloze për ekipin tonë. Nuk kemi më asnjë shpresë, me shumë mundësi ndeshja e fundit për Christian Panuccin. 

 

Sport gjyqtari Shqiperi skoci