Sport25 Tetor 2018, 20:52

Video: Milani skandaloz, Arsenali dhe Leipzig bëjnë detyrën

Shkruar nga Pamfleti

Europa LEague solli një tjetër humbje për Milanin në shtëpi kundër Betis me rezultatin 1-2. Ekipi mik shënoi nga 1 gol në çdo pjesë. Sanabria në të 30′ dhe Lo Celso në 54′. Cutrone ngushtoi diferencën, por shumë pak për italianët. Gattuso bën gati valixhet.Arsenali fitoi 0-1 kundër Sportingut të Lisbonës. Welbeck ishte autori i golit të vetëm.

Leipzigu bëri detyrën duke fituar 2-0 kundër Celtic, ndërsa REd Bull Salzburgu mposhti 3-0 Rosenborgun.

Të gjithë rezultatet e ndeshjeve të para të mbrëmjes: 


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Sport