Bota19 Tetor 2018, 08:20

Video që po bën bujë në rrjet! Sherr mes vajzave në rrugë, nga shkulje flokësh deri tek shkelmat

Shkruar nga Pamfleti
Video që po bën bujë në rrjet! Sherr mes vajzave në

Kjo video është kthyer në pak orë vitale, duke bërë xhiron e rrjeteve sociale. Siç shihet në këto pamje të kapura në një qytet të Anglisë, rreth 8 vajza janë konfliktuar keq me njëra tjetrën në mes të rrugës, rreth orës 3 të mëngjesit.

Djali i cili ka filmuar dhe videon, thotë se nuk u kuptua pse nisi sherri, ndërsa nuk iu afrua askush për t’i ndarë derisa ato u larguan vetë.

 

Bota