Bota 9 Tetor 2018, 19:19

Video+16/Këto pamje do ju bëjnë me zemër! Shoferi i dehur merr para njerëzit në trotuar

Shkruar nga Pamfleti
Video+16/Këto pamje do ju bëjnë me zemër! Shoferi i dehur

Video+16/Këto pamje do ju bëjnë me zemër! Shoferi i dehur merr para njerëzit në trotuar

Një ngjarje tronditëse është filmuar në qytetin Los Anxheles në Kaliforni, ku fatmirësisht një aksident i frikshëm ka përfunduar pa pasoja të rënda.

Siç shihet dhe në videon e publikuar nga mediat e huaja, makina ka ardhur me shpejtësi afër një grupi njerëzish në trotuar dhe i ka marrë para, por më pas ka ndaluar kur është përplasur në një shtyllë elektrike.

Policia ka arrestuar shoferin, i cili dyshohet se ka qenë nën efektin e alkoolit.

Bota los anxheles shoferi i dehur