Bota 1 Janar 2019, 14:34

Viti i Ri e gjen Prishtinën mes grushtave dhe shkelmave, në sherr marrin pjesë edhe femra (Video)

Shkruar nga Pamfleti
Viti i Ri e gjen Prishtinën mes grushtave dhe shkelmave, në sherr

Viti i Ri e gjen Prishtinën mes grushtave dhe shkelmave, në sherr marrin pjesë edhe femra (Video)

Një përleshje fizike ka ndodhur mbrëmë në mes të disa të rinjve kosovarë

Rrahja mes tyre, përfshirë edhe disa femra, u bë tek “Grand”-i në Prishtinë.

Akoma nuk dihet shkaku se pse ka ndodhur ky sherr në ndërrim të viteve.

Rajoni