Aktualitet18 Mars 2019, 23:21

Vrasja e Jurgen Kurtit/ E fejuara plas në lot në skenën e krimit

Shkruar nga Pamfleti

Pas ekzekutimit mafioz në afërsi të “Tiranës së Re” familjarët dhe e fejuara e Jurgen Kurtit janë mbledhur në vendin e ngjarjes. Siç duket nga pamjet e siguruara nga LSA, familjarët dhe e fejuara e tij  kanë mbërritur në vendin e ngjarjes,  ku kanë shpërthyer në lot nga skena e krimit dhe lajmi i vdekjes së tij.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Aktualitet Vrasja e Jurgen Kurtit/ E fejuara plas në lot në skenën e krimit