Bota25 Janar 2023, 11:40

Zelensky mbush 45 vjeç sot, urimi i bashkëshortes : Do doja të kishe më shumë arsye për të buzëqeshur

Shkruar nga Pamfleti
Zelensky mbush 45 vjeç sot, urimi i bashkëshortes : Do doja të

Zelensky mbush 45 vjeç sot, bashkëshortja e tij e uron në rrjetet sociale: Do doja të kishe më shumë arsye për të buzëqeshur

Sot, më 25 janar, presidenti i Ukrainës Volodymyr Zelensky mbush 45 vjeç. Bashkëshortja e tij ishte një ndër personat e parë që e uroi për ditëlindje në rrjetet e saj sociale.

“Shpesh pyes veten se si ti e ke ndryshuar këtë vit dhe gjithnjë i përgjigjem po vetes: “Unë nuk kam ndryshuar. Ai është i njëjti. I njëjti djalë që unë kam njohur kur ishim 17 vjeç. ” Por ama, diçka ka ndryshuar: ti buzëqesh shumë më pak sot. Për shembull, si në këtë foto…Do doja të kishe më shumë arsye për të buzëqeshur…dhe ti e di se çfarë do të thotë kjo për të gjithë ne,” shkroi Olena Zelenska.

Ajo i uroi gjithashtu shëndet të mirë Zelenskyt. Nga ana tjetër Zelenska e pyeti bashkëshortin e saj nëse do të ketë mundësinë të buzëqeshë bashkë me të:

“Ti je shumë kokëfortë, por më kryesorja është të jesh shumë i shëndetshëm. Ndaj, të lutem qëndro i fortë. Dua që ti të buzëqeshësh gjithmonë! Ma jep këtë mundësi!”, shtoi Zelenska. /Përshtati Pamfleti

I am often asked about how you have changed this year. And I always answer: "He haven't changed. He is the same. The same guy I have met when we were seventeen."
But actually, something has changed: you smile much less now. For example, like on this photo… 1/2 pic.twitter.com/fBUFXkFCIR

— Олена Зеленська (@ZelenskaUA) January 25, 2023

Bota #ditelindja e Volodymyr Zelensky Olena Zelensky Urimi