Aktualitet25 Shtator 2018, 20:41

Zhduken dy motrat adoleshente në Durrës, nëna e tyre e alarmuar ngre në këmbë policinë

Shkruar nga Pamfleti
Zhduken dy motrat adoleshente në Durrës, nëna e tyre e alarmuar

Zhduken dy motrat adoleshente në Durrës, nëna e tyre e alarmuar ngre në këmbë policinë

Dy motra në Durrës janë raportuar të zhdukura. Denoncimin në polici e ka bërë nëna e dy vajzave adoleshente, njëra 19 vjeçe, me inicialet S.P., dhe vajza tjetër 16 vjeçe, me inicialet E.P.

Nëna 45-vjecare e dy vajzave, M. P., kallëzon në polici se vajzat janë larguar nga banesa dhe nuk ka asnjë informacion për vendndodhjen tyre.

 Njoftimi i policisë:

Më datë 24. 09. 2018, shtetasja M. P., vjeçe 45, banuese Durrës, kallëzon se më datë 16. 09. 2018, vajzat e saj, shtetaset S. P., e E. P., vjeçe 19 e 16, banuese në Durrës, janë larguar nga banesa dhe nuk janë kthyer. Po punohet për gjetjen e tyre. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, për vlerësim.

Aktualitet Durrës zhduken motrat