Sport23 Shtator 2022, 16:34

Zhoze Murinjo habit opinionin publik, “Special One” shfaqet në këngën e reperit të famshëm britanik (Video)

Shkruar nga Pamfleti
Zhoze Murinjo habit opinionin publik, “Special One” shfaqet në

Zhoze Murinjo habit opinionin publik, “Special One” shfaqet në këngën e reperit të famshëm britanik (Video)

Zhoze Murinjo nuk ka të ndalur me veprimet e tij!

Trajneri portugez ka marrë pjesë në këngën e reperit të njohur britanik Stormzi.

Tekniku aktual i Romës, ka habitur mbarë opinionin publik duke qenë pjesë e videoklipit të këngës “Mel made me do it”.

Një veprim dhe një video që bëri xhiron e rrjetit.

Videoklipi është publikuar zyrtarisht në rrjetin social “Youtube” në orët e vona të mbrëmjes dhe aktualisht numëron mbi 511 mijë shikime në mbarë botën.

Sport reperi britanik Stormzi trajneri portuegz Zhoze Murinjo