Sport27 Dhjetor 2022, 15:41

Zhoze Murinjo në krye të stolit të Portugalisë? “Spacial One” merr vendimin për të ardhmen e tij

Shkruar nga Pamfleti
Zhoze Murinjo në krye të stolit të Portugalisë?

Zhoze Murinjo në krye të stolit të Portugalisë? “Spacial One” merr vendimin për të ardhmen e tij

Zhoze Murinjo ka qenë në vëmendjen kryesore të mediave portugeze në lidhje me drejtimin e kombëtares luzitane.

Siç raporton “La Stampa”, 59-vjeçari i ka thënë “JO” Federatës Portugeze, i cili kërkon që të mbyllë sezonin me Romën.

Ai pritet të vendosë sërish në qershor nëse do të vazhdojë të jetë pjesë e Romës ose jo dhe po në atë periudhë pritet të japë përgjigjen përfundimtare për Portugalinë.

Sport Portugalia trajneri i Romës Zhoze Murinjo