Aktualitet24 Maj 2018, 00:08

Zyrtari i PD: Këto ditë do të dalin video për 2 ministra

Shkruar nga Pamfleti
Zyrtari i PD: Këto ditë do të dalin video për 2 ministra

Zyrtari i PD: Këto ditë do të dalin video për 2 ministra

Kryetari i Këshilltarëve të PD në bashkinë e Tiranës, Kreshnik Çollaku pas publikimit të përgjimit misterioz pak ditë më pare tha se në ditët në vijim do të publikohen video dhe prova ku implikohen dy ministra të qeverisë Rama.

“Këto ditë do të dalin ca ministra të tjerë me zë e me figurë. Janë të paktën dy ministra të tjerë, të rëndësishëm dhe do i serviren publikut. Shumë shpejt do të dalin dhe ky sistem do të shembet, brenda kësaj vere”, tha Çollaku në Report Tv.

Aktualitet