Kronike21 Nëntor 2023, 15:15

Aksident i rëndë në Lezhë, përplasen 2 automjete; raportohet për dy të plagosur

Shkruar nga Pamfleti
Aksident i rëndë në Lezhë, përplasen 2 automjete;
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Gjadër të Lezhës.

Sipas informacioneve paraprake, në aksident janë përfshirë dy automjete.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy shoferët e mjeteve, Hajri Kalaj dhe Shkëlqim Elezi, të cilët janë dërguar menjëherë drejt spitalit.

aksiden lezhe te plagosur