VIDEO

Luana Vjollca mohon të jetë personazhi i videos erotike, ju shihni fotot dhe gjykoni

Prishtina jep alarmin: Serbia ka vënë në gatishmëri 48 baza ushtarake pranë kufirit

“Zbythet” Vuçiç, pas ultimatumit amerikan tërheq ushtrinë nga kufiri me Kosovën

Ana e errët e Milan Radoiçiç, si u bë milioner falë Vuçiç dhe brenda natës veshi uniformën ushtarake

Kush e sponsorizoi aktin terrorist serb në veri? Ambasadori i SHBA: Do ta zbulojmë organizatorin!

Nga roli i Vulin, te pagat e mercenarëve, eksperti serb tregon të vërtetat e sulmit në Veri

Sulmi në veri të Kosovës, a po hap Putin një front të ri kundër Perëndimit?!