Foto Ilustruese
"Ballkani i hapur", por çelësat i mban Vuçiçi!
"Pamfleti" fiton betejën me bandën "Salillari-Hajdari", Agjencia e Parqeve i konsideron krim punimet në Kanionin Sinec, kërkon bllokimin e tyre
Edhe drejtori i ri rrugëve Evis Berberi, fillon të “rruajë” tenderët e parë pa garë e me listë biznesesh nga Babloku
Vendimi i gjyqtar-qyqarit për Fatmir Mediun; nuk ishte “Parashkrim”, por paracaktim nga mafia politike për të mos e prekur
 Skandal / ‘Dora’ e Taulant Ballës, 30 tendera korruptivë shitësit të patateve, e qeras para pushimeve edhe me dy kontrata klienteliste (emrat dhe aferat) 
Aleksandar Vuçiç vs Belli Vuk dhe gjenocidi serb në Kosovë
"Pazari i peshkut"/ Në shitje Sali Berisha dhe Ilir Meta
Rikthehet lufta e ’99, Genc Pollo i jep 4 goditje Berishës, paralajmëron fundin e tij në shtator, dyshja e vjetër shantazh të ri me dosje orgjish dhe krimesh
Raporti final i OSBE-ODIHR për 25 Prillin/ Ambasada e SHBA mesazh politikës: Kemi mbajtur shënim çdo rekomandim

Editorial

Antimafia

Politike

Lajmi i Dites

Lajmet e Fundit

Kosova

Kronika

Fier/ Po udhëtonte me 19-vjeçaren që humbi jetën në aksident, arrestohet drejtuesi i automjetit

Policia e Fierit ka arrestuar 21 vjeçarin Sabri Xheramija i cili ishte drejtuesi i mjetit ku humbi jetën 19 vjeçarja Xhesika Mjekra. Në njoftimin e saj policia shkruan se ka bërë ndalimin e 21 vjeçarit për të zbardhur ngjarjen e plotë.  Kujtojmë se ngjarja tragjike ndodhi rreth mesnatës së kaluar, ku viktimë mbeti e reja Xhesika Mjekra, ndërsa u plagos pasagjeri në...

Lexo me shume

Ekonomi

Kulture

COVID-19

Sporti