Kronike16 Qershor 2024, 11:18

Ngjarje e rëndë! Po shikonte ndeshjen Itali-Shqipëri, plagoset me armë zjarri 23-vjeçari në Gjermani

Shkruar nga Pamfleti

Ngjarje e rëndë! Po shikonte ndeshjen Itali-Shqipëri, plagoset me

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjermani, ku një person është plagosur me armë zjarri gjatë ndeshjes mes Italisë dhe Shqipërisë.

Mediat raportojnë se ngjarja dyshohet se ka ndodhur për shkak të një konflikti që kishte lidhje pikërisht me sfidën Itali-Shqipëri, e cila përfundoi me rezultatin 2-1.

Incidenti ndodhi në rrethin e Moabit, ndërsa i plagosur me armë mbeti një 23-vjeçar, i cili mori një goditje në këmbë.

Autori, i cili ende është në kërkim ka qëlluar me 6 plumba.