Showbiz 2 Qershor 2023, 19:40

Adhuruese e madhe e tenisit, modelja holandeze merr vëmendjen e mediave rozë me fotot provokuese

Shkruar nga Pamfleti

Adhuruese e madhe e tenisit, modelja holandeze merr vëmendjen e mediave

Modelja e njohur holandeze, Vera Dijkmans, ka marrë një vëmendje të madhe nga mediat rozë së fundmi për shkak të fotove të saj provokuese.

Adhuruese e madhe e tenisit, modelja holandeze merr vëmendjen e mediave

Adhuruese e madhe e tenisit, modelja holandeze merr vëmendjen e mediave

Adhuruese e madhe e tenisit, modelja holandeze merr vëmendjen e mediave

26-vjeçarja është gjithashtu një adhuruese e madhe e sportit të tenisit, e cila është parë shpesh të postojë foto teksa luan.

Adhuruese e madhe e tenisit, modelja holandeze merr vëmendjen e mediave

Vera Dijkmans është bërë e famshme dhe është pjesë e portalit me pullë të kuqe, “Onlyfans”.

Adhuruese e madhe e tenisit, modelja holandeze merr vëmendjen e mediave

Adhuruese e madhe e tenisit, modelja holandeze merr vëmendjen e mediave

Adhuruese e madhe e tenisit, modelja holandeze merr vëmendjen e mediave

vera dijkmans modelja holandeze