Showbiz11 Dhjetor 2023, 10:19

Ngjashmëria mes aktorëve ngatërron rrjetin, komentuesit i përmendin Olsin Eglit

Shkruar nga Pamfleti

Ngjashmëria mes aktorëve ngatërron rrjetin, komentuesit i

Postimi i fundit i Egli Tako në Instagram ka tërhequr vëmendjen e fansave.

Teksa ka postuar një foto me aktorin e humorit, Vis Aliasi, shumë nga ndjekësit thonë se ai duket tamam si Olsi Bylyku.

Dy aktorët ngjajnë paksa me njëri-tjetrin prandaj dhe komentet kanë qenë të shumta dhe thuajse të gjitha në lidhje me ish-të dashurin e Eglit.

Ngjashmëria mes aktorëve ngatërron rrjetin, komentuesit i

egli tako vis aliasi ngjashmeri